Dantų implantacija - Medicinos paslaugos jums – AND KLINIKA

Įvertinkite mūsų klinikos darbą

×

Dantų implantacija

 

Registracija internetu Registracija telefonu

Dantų implantai – geriausias sprendimas netekus vieno ar kelių datų.  Dauguma žino, kad pažangiausias ir veiksmingiausias būdas atkutri prarastus dantis – tai  dantų implantacija. Implantas  gaminamas iš biologiškai su žmogaus organizmu suderinamos medžiagos – titano, todėl yra visiškai saugus. Šiuolaikinė odontologija turi neįtikėtinas galimybes, todėl AND klinikos implantuojantys specialistai plačiai  taiko inovatiškiausius ir geriausius gydymo metodus, ypatingą dėmesį skirdami prarastų dantų atstatymui. Dantų implantai gali būti įsriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje pakeičiant prarasto danties šaknį. Tinkamai įsriegti, dantų implantai gali atstatyti prarastą dantį ir padėti išvengti daugybės problemų.

Pagrindinis dantų implatavimo privalumas yra tas, kad vietoje netekto danties sriegiamas dantų implantas ir ant jo tvirtinamas vainikėlis. Protezuojant ant implantų nepažeidžiami gretimi dantys, bedančiai žandikauliai gali būti suprotezuoti neišimamu lanku, o ir išimami protezai ant implantų laikosi daug tvirčiau.

Mūsų klinikoje dantų implantaciją atlieka patyręs gydytojas odontologas ortopedas Kęstutis Sveikata ir  veido žandikaulių chirurgas Linas Senkus.

AND klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.