Estetinė ginekologija: kam, kaip ir kodėl?

Jaunystė siejama ne tik su veido, bet ir su viso kūno grožiu bei harmonija. Jau nuo pačių seniausių laikų ieškoma būdų, kaip pasipriešinti senėjimui. Vienas moderniausių būdų tai padaryti – estetinė ir rekonstrukcinė ginekologija. Tai – pakankamai nauja, tačiau sparčiai auganti šiuolaikinės ginekologijos sritis, padedanti pagerinti moters psichologinę būseną ir netgi gyvenimo kokybę. Apie brandžių moterų ir vyresnių pacienčių intymios zonos pokyčius kalbamės su gydytoja ginekologe Inga Rudzikiene. Ši specialistė aiškiai supranta intymias moterų problemas ir nebijo joms rekomenduoti naujų gydymo būdų.

Pilnaverčiam moters patrauklumui

Kaip ir kasdieniame gyvenime, sveikata, komfortas ir pasitikėjimas savimi išlieka esminiais faktoriais ir lytinės sveikatos bei intymaus gyvenimo srityje. Įvairūs faktoriai – amžius, genetika, ligos – gali sąlygoti lytinės sveikatos sutrikimus, o kartu ir nemalonius psichologinius kompleksus. Nemalonūs, skausmingi ir nepatogūs lyties organų pokyčiai gali turėti reikšmingos įtakos moters gyvenimo kokybei: moterys gėdijasi ir mano, kad yra vienintelės, susiduriančios su tokiomis problemomis, kurios išties yra gana dažnos, o bėgant laikui jų simptomai tik stiprėja.

Sugrįžęs jaunatviškumas ir lytinio gyvenimo malonumai

Tam, kad moteris jaustųsi saugi ir galėtų užsiimti pilnavertiška veikla, būtina ne tik pasirūpinti intymia sveikata, bet ir pašalinti psichologinius barjerus. Gydytoja specialistė džiaugiasi, kad šiuolaikinė estetinė ginekologija padeda spręsti įvairius – tiek anatominius, tiek funkcinius lytinės sveikatos sutrikimus bei pakitimus, sugrąžina lytinę sveikatą. Ši medicinos šaka leidžia sėkmingai kovoti su estetinėmis ir medicininėmis problemomis, dėl įvairių priežasčių atsirandančiomis skirtingais moters gyvenimo periodais. Ginekologė Inga Rudzikienė pastebi, jog dažna moteris apie jas neprisipažįsta net savo ginekologei ir apriboja aktyvų laisvalaikį, manydama, kad gydymo būdo… nėra.

Su amžiumi susiję pokyčiai – lengvai išsprendžiami

Intymi zona, kaip ir visas organizmas, sensta. Labiausiai tai išryškėja menopauzės periodu, kai sparčiai mažėja kolageno ir estrogeno gamyba. Nors šios problemos labiau vargina vyresnio amžiaus moteris, tačiau kartais ir jaunos moterys skundžiasi tuo pačiu. Estetinė ginekologija veiksmingai gydo daugelį moterų varginančias problemas, apie kurias kalbėti paprastai vengiama. „Šlapimo nelaikymas, estetiniai lyties organų pokyčiai, makšties elastingumo sumažėjimas, cezario pjūvio randų šalinimas, makšties atrofija ar vaginalinis sausumas – tik dalis jų.“ – vardija gydytoja ginekologė. Pasak jos, inovatyvios procedūros suteikia galimybę nesudėtingai sugrąžinti pilnatvę ir kokybę į moters intymų gyvenimą.

Hialurono injekcija – efektyvus intymios zonos pokyčių sprendimas

Hialurono injekcijų procedūros yra greitos (apie 30 min.), saugios moters organams ir neskausmingos, nėra nepageidaujamų reakcijų. Galutinis rezultatas matomas maždaug po savaitės. Šis gydymas panaikina senėjimo simptomus, atstato intymios zonos odos elastingumą ir stangrumą. Intymi zona ženkliai atjaunėja ir nejaučiamas diskomfortas. Patyrusi specialistė Inga Rudzikienė teigia, jog moterys džiaugiasi šioms problemoms spręsti taikomų neinvazinių hialurono injekcijų veiksmingumu, ir kviečia moteris drąsiai registruotis konsultacijai. Jų metu atidžiai išklausomi pageidavimai ir atliekama kruopšti medicininė apžiūra, o gydytoja padeda nuspręsti, kas iš plataus spektro procedūrų bei gydymo technikų geriausiai išpildo individualius poreikius.