HIALURONO RŪGŠTIES UŽPILDAS

Estetinėje medicinoje dažniausiai naudojami “natūralūs” audinių užpildai, kuriuos sudaro hialurono rūgštis.

Registracija internetu Registracija telefonu

Tai natūraliai organizme randama medžiaga, kurios didžiausia koncentracija randama tikroje odoje, dar vadinamoje dermoje. Hialurono rūgštis yra vienas pagrindinių neląstelinės matricos komponentų. Tai makromolekulė, kuri turi savybę sugerti drėgmę, todėl ji vaidina svarbų vaidmenį hidratacijos procese. Hialurono rūgštis yra tarsi “klampi ir elastinga pagalvė”, kuri odai suteikia nepaprasto švelnumo ir išlygina jos paviršių. Hialurono rūgšties metams bėgant mažėja, ir dėl šios priežasties ji vaidina svarbų vaidmenį odos senėjimo procese.

Terminas dermatoporozė – apibūdinamas, kaip lėtinis odos nepakankamumas, kuomet dėl odos senėjimo palaipsniui išnyksta neląstelinė matrica ir hialurono rūgštis, o ji yra būtina, siekiant išlaikyti dermos ir epidermio klampumo ir elastingumo balansą. Dėl šios  priežasties prarandamos apsauginės mechaninės odos funkcijos ir oda tampa labia lengvai pažeidžiama.

Odos atjaunininmo procedūros, atliekant hialurono rūgšties injekcijas – tai visų pirma odos prisotinimas drėgme, ko pasekoje pagerėja odos tekstura, išvaizda, padidėja jos elastingumas ir tamprumas.

Estetinėje medicinoje naudojami stabilizuoti hialurono rūgšties užpildai,kurie yra homogeniški,rezorbuojasi labai tolygiai ir išlieka audiniuose maždaug vienerius metus.Dėl savo išskirtinio funcionalumo jie gali būti naudojami visiems odos nelygumams, susijusiais su odos senėjimu, koreguoti – užpildyti nosies, lūpų kampučių, skruostų, tarpuakio raukšles, koreguoti veido kontūrus,lūpų formą ir dydį.

Restylane – tai negyvulinės kilmės, NASHA technologija stabilizuotos, lėtai besirezorbuojančios hialiurono rūgšties produktas, gelio pavidalo užpildas raukšlėms, pilnai biodegradabilus. Sukurtas Švedijoje, Q-Med kompanijos. Pradėtas naudoti 1996 m.Atlikta daugiau nei 10 mln. sėkmingų injekcijų pasaulyje. Tai – labiausiai ištirtas, kokybiškas, saugus ir ilgai išliekantis “fileris” raukšlėms.

Indikacijos atlikti hialurono rūgšties injekcijas

Hialurono rugsties uzpildas

Viršutinis veido trečdalis

 1. Kaktos raukšlės
 2. Rūpesčio raukšlės tarp antakių
 3. Antakių korekcijai

Vidurinis veido trečdalis

 1. Raukšlėms aplink akis
 2. Paakių zonai
 3. Nosies korekcijai
 4. Skruostų didinimui

Apatinis veido trečdalis

 1. Nosies-lupų raukšlė
 2. Aplink lūpas esančios raukšlės
 3. Lūpų kontūrui paryškinti
 4. Juoko raukšlelės
 5. Lūpų kampučiams pakelti
 6. Lūpoms padidinti
 7. Smakro korekcijai

Veido, dekolte, rankų odos atjauninimo procedūroms atlikti.