INJEKCIJOS KRAUJO PLAZMA (PRP) MEDICININĖ KOSMETIKA

REGENACR procedūra inovatyviausia unikali programa odos ląstelių biostimuliacijai!
Registracija internetu Registracija telefonu

Procedūra atliekama su paciento kraujo plazma. RegenACR procedūros skirtos:

  • pavargusiai, nualintai, papilkėjusiai, pigmentinei odai atgaivinti;
  • senstančiai odai sustangrinti ir atjauninti;
  • gilioms raukšlėms užpildyti;
  • plaukų slinkimo ir nuplikimo gydymui;
  • alerginių odos reakcijų sumažinimui.

Veido ir kaklo atjauninimas su trombocitais praturtinta plazma (PRP)

Veido ir kaklo atjauninimas su PRP – tai perspektyvi technika randų naikinimui ir odos atjauninimui.

Procedūros metu odos ląstelių atsinaujinimą stimuliuoja iš paties paciento kraujo išgauta trombocitų turtinga plazma PRP (Platelit Rich Plasma).

Pažangus ir itin efektyvus būdas sugrąžinti laiko pavogtą jaunatvišką spindesį!

Oda nuolat patiria neigiamą poveikį: gravitacija, tiesioginiai saulės spinduliai, aplinkos užterštumas bei nuolatinis veido ir mimikos raumenų darbas (prisimerkimas, šypsojimasis bei kramtymas). Su amžiumi odos regeneraciniai procesai lėtėja, todėl oda, metams bėgant, vis lėčiau atsinaujina, ji  praranda jaunatviškumą, suglemba, joje sumažėja drėgmės, pradeda ryškėti smulkios paviršiaus raukšlės.

Todėl siūlome išbandyti itin naujovišką, efektyvų metodą, siekiant odos audinių regeneracinio efekto — odos atjauninimą autologiniu (autologinis — to paties paciento) trombocitų koncentratu. Procedūros metu yra aktyvuojamos odos kamienines ląstelės, skatinama kolageno bei elastino skaidulų sintezė, atstatoma odos savybė sulaikyti drėgmę. Rezultatas — glotnesnė, standesnė, jaunatviškai atrodanti oda!

Pagrindinis šios procedūros išskirtinumas yra tas, kad pastebimam efektui pasiekti užtenka vienos – dviejų procedūrų. Taip yra todėl, kad šioje PRP (angl. platelets rich plasma) yra maksimaliai didelis trombocitų koncentratas bei taip pat yra ir padidintas leukocitų kiekis, kurie padeda užkurti biologinius procesus trombocitams aktyvuojantis. Nėra jokios alerginės ar atmetimo reakcijos, nes naudojami Jūsų pačių kraujo komponentai. Po kelių savaičių pastebimi pirmieji regeneraciniai procesai.

Procedūros eiga:

  • Atvykus į procedūrą, veido oda padengiama vietiniu anesteziniu kremu, tai nuramins veido odą procedūros metu.
  • Iš venos imamas nedidelis paties paciento kraujo kiekis, kuris talpinamas į specialų vienkartinį rezervuarą, o šis 5 minutes centrifūguojamas, kol išgryninama augimą skatinanti kraujo plazma. Specialiai išskiriamas ir minėtai procedūrai reikalingas — trombocitų koncentratas. Išgauti trombocitai, net virš 9 kartų viršija trombocitų kiekį palyginus su įprastiniame kraujo kiekyje esančiu trombocitų kiekiu.
  • Vos tik bus paruoštas autologinis trombocitų koncentratas, gydytojas plona, trumpa adatėle injekuos gautą produktą tiesiai į veido, kaklo, dekolte, rankų odą, taip siekiant sukelti odos regeneracijos procesus. Vidutinė gydymo trukmė — apie 45 minutes, per šį laiką bus atskirti kraujo komponentai ir paruoštas koncentratas, kuris daugybinėmis injekcijomis injekuojamas į problematiškiausias veido odos vietas, kaklą, dekolte ir rankas.

Yra žinoma, kad kraujyje cirkuliuojantys trombocitai ne tik sukelia natūralų kraujo krešėjimą, tačiau yra atsakingi ir už audinių regeneraciją bei, šiuo atveju, natūralų veido audinių atjauninimą. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie savo gijas išleidžia vos tik trombocitai aktyvuojasi. Minėtieji augimo faktoriai vaidina labai svarbų vaidmenį atnaujinant veido audinius bei atjauninant pačią odą.

Kraujyje esantys trombocitai aktyvuoja natūralias kamienines bei odos ląsteles, kurios cirkuliuoja veido audiniuose ir tokiu būdu stimuliuoja paties paciento odos ląsteles, skatinama kolageno bei elastino gamyba, taip sukeliamas veido odos atjauninamasis efektas.

Tokia veido atjauninimo procedūra rekomenduojama atlikti 1 – 2 kartus per metus, taip siekiant išlaikyti odos priežiūrą. Rezultatai pastebimi po 2 – 3 savaičių ir išlieka metus laiko.

Bėgantis laikas — grožio priešas, tačiau pasitelkus profesionalų pagalbą, jį šiek tiek pergudrauti visai nesunku!