Kaip kovoti su akne?

Manote, kad spuogai – tik paauglystės problema, iš kurios išaugama? Netiesa. Aknė yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, su kuria gana dažnai susiduria ir suaugusieji. Aknė pasireiškia spuogais ir bėrimu veido, kaklo, nugaros, krūtinės ar pečių srityje. Nors tai nėra pavojingas odos sutrikimas, tačiau sukelia estetinį diskomfortą ir ilgainiui gali atsirasti randai. Su šia liga susiduriantys asmenys žino, kad problema per dieną neišsisprendžia – tam reikia kantrybės ir tikslingų veiksmų. Kokios priežastys lemia aknės atsiradimą ir kaip kovoti su šia problema?

Kaip atsiranda aknė?

Aknė yra komplikuota lėtinė liga, kurios atsiradimą skatina įvairios priežastys: odos riebalinių liaukų aktyvumas, suaktyvėjusi hormonų gamyba, netinkamos (ar netinkamai naudojamos) kosmetikos priemonės. Be to, ši odos liga gali atsirasti ir dėl streso ar genetinio polinkio. Aknė gali būti lengvos ar sunkios formos.

Problemos sprendimo būdai

Aknė reikalauja gana ilgo kompleksinio gydymo. Visų pirma, būtina profilaktika – atsakinga odos priežiūra. Norint užtikrinti kokybišką odos priežiūrą, svarbu apsilankyti pas specialistą, kuris nustatys odos tipą ir paskirs tinkamas kasdienės odos priežiūros priemones bei reikiamą gydymą. Aknės gydymas priklauso nuo jos tipo ir nuo to, kaip stipriai ji yra pažengusi: gali būti gydoma vaistiniais preparatais, odos šveitimo, valymo procedūromis, gydomąja kosmetika, lazeriu ir kitokiomis priemonėmis.

Primename, jog AND klinika siūlo įvairių grožio procedūrų, puikiai tinkančių kovai su akne. Viena jų – rūgštinis veido valymas. Procedūros metu naudojami preparatai veikia visus odos sluoksnius, išvalo poras, padeda normalizuoti odos būklę bei pagerinti išvaizdą. Po paskirtų procedūrų kurso oda tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė bei vizualiai jaunesnė.

Jaunatvinių spuogų gydymas

Spuogai – įprastas reiškinys brendimo laikotarpiu. Jį kontroliuoti gali padėti 5 įdingų įpročių atsikratymas:

  1. Stenkitės neliesti veido
  2. Patys nespaudykite spuogų
  3. Rinkitės jautriai odai skirtą kosmetiką
  4. Ilgai nebūkite saulėje
  5. Venkite streso

Kad aknė nevirstų amžina problema, svarbu laiku pradėti tinkamą gydymą. AND klinikoje dirbantys patyrę specialistai padės spręsti jaunatvinių spuogų ar kitas odos problemas. Mūsų klinikoje teikiamos dermatologijos paslaugos, o problematiškai odai draugiškų procedūrų galite rasti AND klinikos Grožio terapijos klinikoje . Mes pasirūpinsime diagnostika, gydomosiomis procedūromis ir patarsime, kokias priemones geriausia naudoti namuose.

Susidraugaukite su savo oda!