Kaip sumažinti sąnarių traškėjimą? - Medicinos paslaugos jums – AND KLINIKA

Įvertinkite mūsų klinikos darbą

×

Kaip sumažinti sąnarių traškėjimą?

Sąnarių traškesys, didžiulis skausmas, apsunkintas judėjimas – tokios problemos užgriūna asmenis, kurie susiduria su sąnarių problemomis. Kančias trumpam pamiršti padeda vaistai. Vis dėlto, šio kasdienio „kompaniono“ venkite – vaistai problemos nesprendžia, o tik slopina skausmą ir nemalonius pojūčius, sukeldami neigiamą šalutinį poveikį. Kokie yra efektyvūs ir nekenksmingi būdai, padedantys atsikratyti problemų su sąnariu ir pamiršti apie skausmus?

Kodėl traška sąnariai?

Kai sąnario kremzlė yra sveika, sąnarys juda be jokio garso, o jei kremzlė pažeista, atpleišėjęs jos paviršius braižosi, todėl pasireiškia girgždesys. Pastebėjote, kad Jūsų sąnariai traška? Nederėtų numoti ranka, nes ši, iš pažiūros atrodanti menka problema, gali baigtis sąnarių artroze. Artrozė – tai sąnarių uždegimas, stipriai pažeidžiantis sąnario kremzlę. Tai yra pavojinga liga, sukelianti didelius skausmus ir net trukdanti judėti.

Gydytojų teigimu, problemos su sąnariais gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: per didelio sąnarių apkrovimo, traumų, netinkamos mitybos, antsvorio, per mažo judėjimo, taip pat, nusidėvi vyresniame amžiuje. Jei dirbate sunkų fizinį darbą ar aktyviai sportuojate, rekomenduojama sąnarius apsaugoti vartojant papildus ir juos įsisavinti padedančius mikroelementų preparatus ir antioksidantus.

Sprendimas – „Sanakin“ terapija

Ar teko girdėti apie „Sanakin“ terapiją? Jei ne, ši pažintis gali pekeisti Jūsų gyvenimą. Šios unikalios, regeneracinį poveikį turinčios biologinės terapijos metu naudojamas serumas, paruoštas iš paties paciento kraujo. Kraujo plazmos injekcija pastebimai mažina uždegimą ir slopina sąnarių skausmą. Tiesa, „Sanakin“ terapija naudojama ne tik esant sąnarių skausmui, bet ir estetiniam odos atnaujinimui bei tam tikrų odontologinių problemų sprendimui (dantų, dantenų ar žandikaulio sąnario uždegimams gydyti).

Atliekant „Sanakin“ terapiją, iš paciento paimama 10–20 ml kraujo. Tuomet trombocitai atskiriami nuo kitų kraujo ląstelių proceso ir padidinamas jų kiekis. Vėliau trombocitai sumaišomi su plazma ir serumas sušvirkščiamas į ligos pažeistą sąnarį. Tokiu būdu, vos vienos procedūros metu, atstatoma sąnario kremzlė ir pacientas apie varginantį skausmą gali pamiršti.

„Sanakin“ terapija – bene veiksmingiausias ir visiškai natūralus būdas išsigydyti sąnario, raumens pažeidimus, atsikratyti skausmo. AND klinikoje „Sanakin“ terapiją atlieka patyręs gydytojas traumatologas Dovydas Pranscevičius. Ar Jūsų atveju šis metodas yra tinkamas, gydytojas galės atsakyti tik individualiai įvertinęs sąnario būklę ir kremzlės nusidėvėjimo lygį.