Karolina Baliūnaitė - Medicinos paslaugos jums – AND KLINIKA

Įvertinkite mūsų klinikos darbą

×

Karolina Baliūnaitė

Apie specialistą:

Kineziterapijos, masažo, pilates ir sporto mitybos specialistės mokslai bei profesinė patirtis ir įgūdžiai nenustoja plėsti suvokimo, kad sveikas, subalansuotas ir harmoningas kūnas – tai unikali priemonė efektyviai judėti gyvenimo keliu. Procedūrų/ užsiėmimų metu derinu įvairias masažo ir/ar kineziterapijos technikas, atsižvelgdama į kiekvieno kliento individualumą ir asmeninius poreikius, todėl kiekviena procedūra yra išskirtinė, įdomi ir skirta tiktai Jums. Meilė savo darbui sukuria pasitikėjimą, kas yra tikros terapijos pagrindas!

Licencijos:

  • KT-001633

Mokslai:

  • Vilniaus kolegija.

Kvalifikacijos tobulinimas:

  • Keenwell veido masažo technikos Teorinė dalis Praktinė dalis – 3-jų rūšių procedūros.
  • Masažo meistriškumo mokykla. Kursų pavadinimas: karštų akmenų terapija kūnui ir veidui
  • Fitneso mokymo centras ,,Aeromix” Kursų pavadinimas: Sportininkų mityba. Fiziologija. Dietologija. Sporto papildai Sporto papildų pasirinkimo taisyklės ir jų panaudojimas. Papildų kompleksai priest treniruotes ir specializuoti papildai. Papildai skirti svorio mažinimui. Sporto papildų vartojimo plano sudarymas priklausomai nuo siekiamų tikslų.
  • Fitneso mokymo centras ,,AEROMIX” Kursų pavadinimas: Sportininkų mityba. Fiziologija. Dietologija. Sportuojančio žmogaus mityba. Energijos šaltiniai. Iš kur atsiranda energija mūsų organizme. Hormonai ir jų įtaka mūsų organizmui ir svorio metimui.
  • Mityba prieš skirtingą fizinį krūvį ir po jo. Fizinio krūvio ir maisto derinimas. Angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaita organizme sportuojant. Visceraliniai riebalai.
  • Kursų organizatorius: VšĮ ,,Sportininku mokymu centras” Kursų pavadinimas: ,,Atletų judesių mokymo, krūvio planavimo ir treniravimo naujovės”.
  • Fitness mokymo centres ,,Aeromix” Kursų pavadinimas: Sportininkų mityba. Dietologijos pagrindai. Tiesos ir mitai dietologijoje. Dietologija. Kas yra dietologija, dieta ir dietologas? Ar mitybos specialistas yra dietologas? Dietologijos istorija. Anatomijos, biochemijos, fiziologijos pagrindai dietologijoje. Mitybos poreikiai skirtingose žmonių grupėse: vaikai, paaugliai, moterys, vyrai, senjorai.
  • Fitneso mokymo centras ,,Aeromix” Kursų pavadinimas: Sportninkų mityba. Fiziologija. Dietologija ir sveikata. Mitybos rekomendacijos sergant lėtinėmis ligomis. Psichologiniai aspektai dietologijoje. Intuityvus valgymas. Emocinis valgymas: kaip jo išvengti? Valgymo sutrikimai. Bazinės medžiagų apykaitos įvertinimo metodai. Valgymo dienoraštis. Valgiaraščio sudarymas.