BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS

Botulino toksino (Dysport) injekcijos atliekamos:

Mimikos raukšlių korekcijai

Padidinto prakaitavimo gydymui

Registracija internetu Registracija telefonu

Botulino A tipo (Dysport) injekcijos yra labai populiarios  gydant kaktos ir veido raukšles. Mes juokiames, pykstame,liūdime, mąstome – ir tai atsispindi mūsų veiduose raukšlių pavidalu. Botulino toksinas blokuoja nervinius impulsus raumenyse, todėl mimikos raumenys atsipalaiduoja ir išsilygina raukšlės.

DYSPORT – yra bakterijų Clostridium botulinum toksinas,kuris sutrikdo mediatoriaus acetilcholino išsiskyrimą nervų galūnėse, todėl sutrinka nervinio impulso sklidimas nervo ir raumens jungtyje bei raumens susitraukimas.

Tai labai efektyvus gydymos metodas, nes raukšlės išnyksta jau po 2-3 dienų, o ir pacientas po vizito gali tiesiai keliauti į darbą.Bet to botulino toksino dozė žmogui yra suleidžiama labai maža, taigi ir neigiamo poveikio nėra, o rezultatas išties džiuginantis ir padeda atitolinti veido atjauninimo operaciją.

Botulino toksino(Dysport) sutrikdyta mimikos raumenų denervacija yra laikina ir nesukelia mimikos raumenų atrofijos, jų funkcija pilnai atsistato ir raumuo atgauna tonusą po 4-6 mėnesių. Tuomet, jei norime išlaikyti gautą rezultatą, procedūrą būtina kartoti.

Botulino toksino efekto trukmė labai priklauso nuo srities, kurioje norime raukšles pašalinti, nuo jų išreikštumo, nuo odos tipo ir jos storio ir, žinoma, nuo suleidžiamos preparato dozės.

Procedūros metu injekcijų vietą galima nuskausminti vietiniu anestetiniu tepalu.Plona adatėle mažas kiekis preparato suleidžiamas tiksliai į tuos raumenų taškus, kurie sąlygoja raukšlių atsiradimą.Procedūra trunka apie 20-30 min. ir priklauso nuo individualių paciento savybių ir gydomų vietų apimties. Po procedūros rekomenduojama nesilankyti soliarume ar pirtyje, vengti sunkaus darbo, nespausti, netrinti injekcijų vietų.

Procedūros neatliekamos esant:

Nėštumui

Žindymo laikotarpiu

Esant jautrumui preparato komponentams

Esant uždegiminiams, infekciniams procesams

Botulino toksino preparatai gali būti sėkmingai taikomi ne tik jau esančių mimikos ir senėjimo raukšlių korekcijai, bet ir jų atsiradimo profilaktikai.

Botulino toksino injekcijos kartu su hialurono rūgšties užpildais, mezoterapija, cheminiais pilingais yra puiki plastinės chirurgijos alternatyva.