MEZOTERAPIJA

Anti-ageing mezoterapija (mezoliftingas) – tai visapusiškai veikianti procedūra: stabdo odos senėjimą ir šalina jos priežastis.

Mezoterapija yra biologinis odos gydymo metodas, reikalaujantis maždaug   5  procedūrų, kad oda pastebimai atjaunėtų.

Registracija internetu Registracija telefonu

Per procedūrą į odą mažais kiekiais leidžiami veikliųjų medžiagų produktai, stimuliuojantys jos atsinaujinimą, kraujo cirkuliaciją,didinantys kraujagyslių tonusą,limfos tekėjimą, aktyvinantys fibroblastų(atsakingų už elastino ir kolageno gamybą) veiklą,tirpdantys riebalų sankaupas.

Mezoterapijos pradininkas gydytojas M.Pistor jos esmę apibrėžė taip: “mažai, retai ir tinkamoje vietoje”. Ši auksinė taisyklė idealiai nusako pagrindinius mezoterapijos principus. “Mažai”- atliekant mezoterapijos procedūras, naudojamos labai mažos aktyvių medžiagų dozės kurias galime kombinuoti viena su kita ir gauti stulbinančius rezultatus. “Retai”- mezoterapijos procedūros neturėtų būti atliekamos nuolat, paprastai jos kartojamos tam tikrais intervalais(kas savaitę, kas mėnesį ar dar rečiau). “ Tinkamoje vietoje”- atliekant mezoterapijos procedūras, itin svarbu tiksliai  žinoti vietą, į kurią leidžiamos injekcijos.

Intradermalinės injekcijos, kurios atliekamos veido, kaklo, dekoltė ir išorinės plaštakų pusės srityse išilgai raukšlių linijų,padeda išlyginti smulkias raukšles,pagerina odos tonusą ir palaiko odos kokybę bei išvaizdą,padeda sukurti veido pakėlimo efektą.

Mezoterapija puikiai tinka tiems , kurie vengia invazinių procedurų, reikalaujančių ilgo gijimo laiko, ir pageidauja trumpos procedūros ir greito rezultato. Jau po pirmos procedūros oda prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą,odos atspalvis tampa tolygesnis ir vis labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja ir sumažėja raukšlių.

Mezoterapija – tai ne paprastas injekcijų kursas. Tai rimtas metodas, pagrįstas bazinėmis medicinos žiniomis. Atlikdami šią procedūrą kelis kartus per metus, galėsite gerėtis gražia savo odos išvaizda ir išspręsite daugybę estetinių  problemų.

Nė vienas kremas negali aprūpinti odos tokiu kiekiu veikliųjų medžiagų kaip mezoterapij.  Kadangi oda turi apsauginį barjerą, pro kurį praktiškai niekas nepraeina. mezoterapijos metu aktyvios medžiagos suleidžiamos tiesiai į giliąją odą (dermą). Naujos kartos mezoterapiniai kokteiliai savo sudėtyje turi ne tik vitaminų, aminorūgščių,mineralų, antioksidantų, koenzimų, bet ir nukleino rūgščių, kurios įeina į ląstelių DNR ir RNR sudėtį.Visi šie komponentai padeda apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atkurti odos struktūrą.

Mezoterapijos procedūros gali sukelti nežymius odos paraudimus ar kontūro nelygumus, kurie išnyksta labia greitai(nuo  30  minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo odos jautrumo ir aktyvių komponentų pasisavinimo greičio). Dar vienas iš mezoterapijos privalumų yra tas, kad praktiškai iš karto po procedūros galima grįžti prie savo kasdieninių darbų ir pasirodyti viešumoje.

Ilgalaikis mezoterapijos poveikis priklauso nuo technikos naudojimo meistriškumo, profesionalumo parenkant produktus pagal individualias paciento odos ir organizmo savybes.

Bijantys adatų gali pasirinkti kitą metodą – mezoterapijos produktus į odą galima suleisti naudojant elektroporaciją.

Procedūra daroma su Aestetic Dermal patentuotais ir sertifikuotais mišiniais  ir atskirais produktais, į kurių sudėtį įeina hialurono rūgštis ir 55 aktyvios mitybinės medžiagos, padedančios apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą.

Mezoterapijos procedūromis  gydomos:

 • Įvairaus dydžio ir gylio raukšlės
 • Suglebusi, elastingumą praradusi oda
 • Riebi, porėta oda
 • Papilkėjusi “rūkalių”oda
 • Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai
 • Dvigubas pagurklis
 • Randai (postakne, po traumų ir kt.)
 • Stabdomas odos senėjimas
 • Fotosenėjimas
 • Šalinamos pigmentinės dėmės
 • Gerinamas kraujagyslių sienelių tonusas
 • Gydoma kuperozė ir eritozė

Procedūra nerekomenduotina:

 • Nėščioms moterims
 • Esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
 • Esant kraujo krešėjimo sutrikimams
 • Sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
 • Iš karto po operacijos
 • Esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui

Mezoterapiją galima sėkmingai derinti su kitomis estetinėmis procedūromis tokiomis kaip botulino toksinas, hialurono rūgšties užpildai, cheminis veido pilingas(šveitimas).