Šiuo metu AND klinikoje vyksta remonto ir plėtros darbai, todėl atsiprašome dėl laikinai pakilusio triukšmo ir galimų nepatogumų. Ačiū, kad renkatės mus!

Infekcinės ligos – tai užkrečiamos ligos, kuriomis susergama jų sukėlėjams (bakterijoms, virusams, grybeliams, pirmuonims) patekus į organizmą ir jame toliau dauginantis. Sukėlėjai gali daugintis įsiskverbimo vietoje (lokali infekcija), o kai kurie kraujotakos ir limfinės sistemų takais išplisti po visą organizmą (sepsis, kitaip kraujo užkrėtimas).

AND klinikos gydytojas, infektologas, diagnozuoja ir gydo:

  • mikroorganizmų sukeltus užkrėtimus žarnyne;
  • kvėpavimo takuose;
  • kraujo sistemoje;
  • žaizdų infekcinius susirgimus;
  • zoonozes (infekcines ligas, kuriomis žmonės užsikrečia nuo gyvūnų).

Gydant įvairios kilmės infekcijas, gydytojas infektologas bendradarbiauja su kitų sričių gydytojais specialistais, skiria reikiamus laboratorinius tyrimus, instrumentinius (echoskopinius, endoskopinius, kompiuterinės tomografijos (KT), rentgeno ir kt.) tyrimus.

Mūsų klinikos infekcinių ligų gydytojai, infektologai, greitai ir tiksliai nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

Kainos

Infekcinių ligų gydytojo paslaugos

Paslaugos pavadinimas Kaina, €
Pirminė konsultacija (apžiūra, gydymo paskyrimas ar korekcija) 50
Pakartotinė konsultacija (mėnesio bėgyje) 25
Pakartotinė konsultacija (telefonu) 15
Konsultacija dėl imunoprofilaktikos (skiepų) 35
Konsultacija keliaujantiems (Centrinė ir Pietų Amerika, Tolimieji rytai, Vidurinė Azija, Afrika) 35
Priežiūros mokestis (taikomas kiekvieno vizito metu) - apima visas vienkartines, pagalbines, matomas ir nematomas dezinfekcijos, infekcijų kontrolės (sterilizacijos, aseptikos, antiseptikos) numatytas saugos priemones, kurios yra privalomos medicinos sveikatos paslaugų teikimo metu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje. 5