PROFESIONALI BURNOS HIGIENA


Registracija internetu Registracija telefonu

Burnos higiena – tai burnos ertmės priežiūra, dantų apnašų šalinimas, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms.

Procedūros metu kvalifikuotas burnos higienos specialistas įvertins Jūsų dantenų ir dantų būklę. Atliks higieninį visų dantų valymą ultragarsiniu skaleriu, kurio metu pašalinamas minkštasis ir kietasis dantų apnašas nuo dantų paviršiaus, vagelių, įdubimų ir tapdančių. Dantų higienai naudojami specialūs sodos milteliai su stipria vandens ir suspausto oro srove. Tokia profesionali dantų higiena būtina norint palaikyti sveikas dantenas ir periodontą, o esant uždegimams ar periodontitui – sustabdyti ir gydyti. Atlikus burnos higienos procedūrą išnyksta dantenų uždegimas, pagerėja burnos kvapas, dantys tampa švarūs, lygūs atgauna natūralią spalvą. Tinkamai, kantriai ir atidžiai prižiūrint dantis, jie išliks sveiki ir gražūs labai ilgą laiką.

Dažnai profesionalios burnos higienos procedūrų prireikia prieš daugelį kitų odontologinių procedūrų atlikimą: prieš periodontologines operacijas, dantų balinimą, protezavimą, ortodontinį gydymą.

„Air Flow“ metodas – kontroliuojamas sodos arba kalcio karbonato dalelių srautas, kuris nukreipiamas į danties paviršių vandens srovės ir suspausto oro pagalba. Tai ypač efektyvus būdas įvairių apnašų nuo dantų, tarpdančių pašalinimui, kurios susidaro nuo įvairiausių priežaščių: rūkymo, kavos, įvairaus maisto likučių.

Pageidaujant valomus dantis galima nuskausminti.

Po profesionalios burnos higienos procedūros specialistas apmokys kaip taisyklingai išsivalyti dantis, parinks individualios burnos priežiūros priemones.

Rekomenduojame, burnos higienos procedūrą atlikti profilaktiškai kas pusę metų.