„Sanakin“ – judėjimo džiaugsmas

„Čia aš su Dovydu – žmogum, kuris išgelbėjo mano karjerą“, – tokiais stipriais žodžiais pradedama garsios šokėjos Sandros Saikauskaitės padėka gydytojui Dovydui Pranscevičiui. O dabar žvilgtelkim į šią istoriją iš arčiau: kokios sveikatos problemos buvo užklupusios šokėją ir kokia procedūra padėjo jas išspręsti?

Šokėja Sandra Saikauskaitė kurį laiką turėjo didelių bėdų su klubu, kurios trukdė ne tik šokti, bet net ir vaikščioti. Ji pasakoja, kad kančios truko metus, kol pagaliau atsitiktinumo dėka susitiko su gydytoju traumatologu Dovydu Pranscevičiumi, kuris paaiškino, kad yra įplyšusi sąnario kapsulė ir parekomendavo „Sanakin“ terapiją. Po poros atliktų injekcijų šokėja negali atsidžiaugti: „Striksiu, sukuosi, vėl užsidėjau jau nurašytus aukštakulnius. Dirbu pilnu pajėgumu. Seniai tiek džiaugsmo beturėjau“, – sėkminga patirtimi socialiniame tinkle dalinasi Sandra Saikauskaitė.

Kas yra „Sanakin“ terapija?

„Sanakin“ terapija – tai gydymas koncentruotos kraujo plazmos injekcijomis. Naudojant šią naują ir patvirtintą technologiją susidaro regeneratyvinis priešuždegiminis serumas, gaunamas iš paciento autologinio (savo paties) kraujo. „Sanakin“ terapija yra paremta biologiniu metodu, kuris leidžia sumažinti skausmą, apribojantį judėjimo galimybes. Koncentruotas serumas, paties paciento kraujas, specialiai paruošus, suleidžiamas į paciento sąnarį ar kitą lėtinio uždegimo vietą. Autologinis serumas turi priešuždegiminių savybių, skatinančių kraujotaką ir gerinančių kremzlės ir kitų audinių regeneraciją.

„Sanakin“ – odos atjauninimui

Trombocitais praturtinta plazma galima ne tik gydyti traumas, bet ir atlikti grožio procedūras – atjauninti odą. Procedūros metu įšvirkščiamas paties paciento kraujas, tokiu būdu stimuliuojant odos ir poodinio audinio regeneraciją. Jau po vienos injekcijos sumažėja raukšlės, oda atjauninama. Tai yra natūrali ir saugi procedūra, kadangi į organizmą nepatenka jokios svetimos medžiagos. Be to, ji yra neskausminga ir neturi jokio gijimo proceso.

Procedūros eiga

Visų pirma, atliekant „Sanakin“ tepariją, iš paciento paimama 10-20 ml kraujo. Tuomet trombocitai atskiriami nuo kitų kraujo ląstelių proceso ir padidinamas jų kiekis. Vėliau trombocitai sumaišomi su plazma ir „Sanakin“ suleidžiama į pažeistą vietą.

Jeigu norite išsigydyti sąnario, raumens pažeidimus, atsikratyti skausmo ar atjauninti odą, kviečiame pasikonsultuoti dėl „Sanakin“ procedūrų AND klinikoje.