ŠEIMOS GYDYTOJO PASLAUGOS

Sveikata reikia rūpintis ir tuomet, kai jaučiatės sveikas.Žinios ir naujausios technologijos ne vienintelis dalykas, ką vertina pacientai. AND klinikos šeimos gydytojai  su kiekvienu pacientu bei jo šeima palaiko tvirtus ir šiltus santykius. Paciento pasitikėjimas gydytoju yra vienas iš svarbiausių veiksnių kuriant santykius su pacientu.

Registracija internetu Registracija telefonu

Šeimos gydytojai:

  • bendradarbiauja su visų sričių gydytojais specialistais diagnozuojant ligas;
  • siunčia atlikti būtiniausius tyrimus t.y. bendrą kraujo, bendrą cholesterolio, gliukozės, bendrą šlapimo, elektrokardiogramą.
  • parenka tinkamiausią pacientui profilaktinio sveikatos patikrinimo planą;
  • išduoda įvairias pažymas (profilaktinio sveikatos patikrinimo suaugusiems ir vaikams, vairuotojo pažymėjimui gauti, (į darželį, mokyklą) ir kt.);
  • išrašo receptus nekompensuojamiesiems ir kompensuojamiesiems vaistams, nedarbingumo pažymėjimą;

Pasirašius sveikatos priežiūros paslaugų sutartį šeimos gydytojo, jo paskirtų gydytojų specialistų konsultacijos, į sutartį įtrauktų laboratorinių tyrimų atliekami atskirai už tai nemokant.

Šeimos medicina (pirminio lygio sveikatos priežiūra) – tai asmens sveikatos priežiūros paslaugos, kurias teikia šeimos gydytojai visai šeimai – nuo kūdikių iki garbaus amžiaus žmonių.

Šeimos gydytojo konsultacijos metu galima išspręsti net iki 80 proc. visų Jūsų sveikatos problemų. Jeigu problemos gana rimtos ir viršija šeimos gydytojo kompetencijos ribas, Jūs visuomet būsite nukreiptas gydytojo specialisto konsultacijai.

Mūsų medicinos centre visada laukiami ir nuolatiniai, ir nauji pacientai. Konsultacijų laikas, išskyrus skubius atvejus, derinamas iš anksto.