DR. Raimundas Vaitkevičius

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Apie gydytoją

AND KLINIKOJE dirba patyręs, draugiškas ir dėmesingas kraujagyslių chirurgas, medicinos mokslų daktaras Raimundas Vaitkevičius. Už jo pečių – daugiau kaip 20 metų sėkminga kraujagyslių chirurgo darbo patirtis ir per 3000 atliktų operacijų viename žinomiausių Lietuvoje ir už jos ribų kraujagyslių chirurgijos centre.

Dr. Raimundas Vaitkevičius konsultuoja, gydo ir operuoja ligonius, sergančius įvairiomis kraujagyslių patologijomis, pradedant poodžio venų išsiplėtimu, giliųjų venų tromboze ir baigiant kaklo arterijų patologija, kojų trofinėmis opomis bei aortos aneurizma. Pacientų kraujagysles gydytojas kruopščiai ištiria ultragarsiniais dopleriniu bei dvigubo skenavimo metodais.

Pagrindinės Dr. Raimundą Vaitkevičių dominančios mokslo sritys yra bendrinė aterosklerozė, galūnių kraujotakos atkūrimo galimybės, dirbtinės kraujagyslės infekcijos problema ir žaizdų gydymas.

Mokslai

Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakultetas

VU Bendrosios chirurgijos ir Kraujagyslių chirurgijos rezidentūros studijos

VU Biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties doktorantūros studijos

2006 m. apgynė disertaciją „Autovenų ir kraujagyslės protezų funkcionavimas kritinės galūnių išemijos sąlygomis po šlaunies ir pakinklio arterijų operacijų“, suteiktas daktaro mokslo laipsnis