KONTAKTAI

Pasiūlymai

Konsultacija dėl dantų implantavimo ir protezavimo – išskirtinėmis sąlygomis!

Nesvarbu, ar nešiojate kelių dantų trūkumą slepiantį tiltelį, ar gelbėjatės išimamaisiais protezais – rekomenduojame apsvarstyti galimybę prarastus dantis atkurti dantų implantais. Tai – investicija į geresnę gyvenimo kokybę ir gydymas, kurį vėliau vadinsite vienu geriausių savo gyvenimo sprendimų.

Pasinaudokite specialiu pasiūlymu – Elektrostimuliacijos procedūra – tik 8€ !

Jaučiate nuolatinę raumenų įtampą? Sunku atsipalaiduoti? Išbandyti elektrostimuliacijos procedūrą!

Elektrostimuliacija – gydymas impulsinėmis srovėmis, naudojamas audinių ir organų funkcijai aktyvinti bei stiprinti. Vos per 15 minučių elektros impulsų pagalba jūsų raumenys patirs relaksaciją ir taps mažiau įsitempę.

Veido diagnostika su „Indigo viewer“ kamera – tik 15 €

Pasirūpinkite savimi, turėkite sveiką ir spindinčią veido odą, jau rytoj! Taip pat, visą gruodžio mėnesį taikomos ypatingos nuolaidos profesionaliai „Sothys“ ir „Alta Care“ kosmetikai.

Dantų balinimas

Viena iš populiariausių grožio procedūrų odontologijos srityje – tai dantų balinimas. Dantų balinimas – sugrąžins Jums baltą, švytinčią šypseną. Šios procedūros metu cheminėmis medžiagomis blukinamas naturalus danties audinių pigmentas. Daugybė tyrimų atlikta, kad dantų balinimas vandenilio peroksidu yra saugus, nekeičiantis danties audinių struktūros.

Kineziterapijos mankštų ciklas

Jums siūlome mankštą, kuri padės išvengti nugaros negalavimų, įveikti skausmą. Lavinsime kūno raumenis, stiprinsime natūralų raumeninį korsetą, mokysimės nugaros atsipalaidavimo ir tempimo pratimų. Mūsų gydomoji mankšta nėra intensyvi, todėl joje gali dalyvauti ir rimtų nugaros problemų turintys žmonės, ir senjorai ar tiesiog norintys pastiprinti nugaros

Anemijos ištyrimas – 39 Eur!

Siekiant nustatyti mažakraujystę, būtina ištirti ne tik hemoglobino kiekį. Šiuo metu AND klinikoje anemijos tyrimų paketas, apimantis geležies, feritino, vitamino B12 kiekio kraujyje nustatymą ir bendrą kraujo tyrimą – pigiau.

Hormoninė spiralė – 179 Eur!

Hormoninė spiralė – viena efektyviausių ir patikimiausių priemonių, siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. AND klinikoje tiek Fleree (negimdžiosioms moterims skirta), tiek Mirena (rekomenduojama gimdžiosioms ir brandžioms moterims) spiralė – 179 Eur.

Dubens dugno mankšta – nuo 10 Eur!

AND klinikos kineziterapijos salėje atliekama dubens dugno mankšta leidžia sumažinti dubens skausmus, stiprina dubens raumenis ir leidžia išvengti su šia sritimi susijusių problemų bei susirgimų. Viena mankšta – 10 Eur, o 8 treniruočių ciklas – vos 70 Eur.

Maisto netoleravimo testas – nuo 199 Eur!

Maisto netoleravimo testas – galimybė sužinoti, kokie konkretūs maisto produktai ar jų priedai iššaukia nepageidaujamas organizmo reakcijas. AND klinikoje 108 maisto produktus apimantis testas – 199 Eur, o net 216 produktų testas – 299 Eur.

Sąnarių skausmus gydanti Sanakin procedūra – 155 Eur!

Kiekvienas žmogus nori judėti iki gilios senatvės. Sanakin terapija – procedūra, leidžianti efektyviai gydyti degeneracinius sąnarių susirgimus. Ši autobiogeninė procedūra atliekama pasitelkiant specialiai išgautą serumą, mažinantį uždegimą ir skatinantį regeneraciją.

6 paakių zonos masažai – 110 Eur!

Blefaroliftas – subtilus ir efektyvus apatinių bei viršutinių vokų masažas. Šis procedūrų kompleksas gerina paakių odos elastingumą, leidžia pašviesinti odą ir atsikratyti patinimų. Tai – efektyvi alternatyva grožio injekcijoms ir kitoms invazinėms procedūroms.

Audiometrinis ištyrimas 30 €!

Naujiena LOR srityje – audiometrinis ištyrimas! Tai tyrimas, kurio metu išmatuojami Jūsų klausos slenksčiai (klausos jautrumas) ir visa tai užrašoma audiogramoje. AND klinikoje LOR specialistai dirbai su naujausios kartos įranga, kuri padės problemą pastebėti iš karto!