Pasiūlymai - Medicinos paslaugos jums – AND KLINIKA

Įvertinkite mūsų klinikos darbą

×

KONTAKTAI

Pasiūlymai

Nuo konsultacijos iki pilno dantų atstatymo nuo 159 EUR/MĖN

AND KLINIKOJE pateiksime individualų dantų atstatymo ir pilną kompleksinio gydymo planą. Pradžioje – konsultacija, profesionali burnos higiena, panoraminė nuotrauka, ortodonto – ortopedo konsultacija.

Gripo vakcina – 17 EUR!

Kol gripo sezonas po truputį skinasi kelią į Lietuvą, metas užtikrinti savo ir artimųjų saugumą šaltuoju metų laiku. Gripas – kvėpavimo takų infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu. Skirtingai nuo kitų kvėpavimo takų infekcijų, gripas ne tik sukelia ūmią ligą, bet ir yra ir itin pavojingas dėl galimų komplikacijų – ši liga gali baigtis net mirtimi!

Kiekvieną gruodžio penktadienį – 30% nuolaida profesionaliai burnos higienai!

Dabar penktadienis – dar ypatingesnė diena! Kiekvieną gruodžio penktadienį profesionaliai burnos higienai AND klinikoje taikome 30% nuolaidą.

Intensyviai drėkinanti veido odos procedūra – tik 26 EUR!

Nors besibaigianti vasarą kelia šiokį tokį liūdesį, prieš akis – naujas sezonas! Kad paskutinės vasaros akimirkos neprasprūstų pro pirštus, kviečiame jas praleisti prasmingai – atsipalaiduokite ir palepinkite savo veido odą intensyvaus drėkinimo procedūra.

Vakcina nuo erkinio encefalito – 35 €

Atšilus orams, vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje, todėl didėja erkių įsisiurbimo rizika. Kad Jūsų iškylos ir šaunaus laisvalaikio neaptemdytų rimti nemalonumai, pasirūpinkite savo ir savo artimųjų saugumu ir pasiskiepykite nuo erkinio encefalito.

Veloergometrija (fizinio krūvio testas) + kardiologo konsultacija su širdies echoskopija – 120 €

Alinantis karštis kelia pavojų širdžiai. Karščių metu širdies veikla vertėtų susirūpinti ne tik sergantiems širdies ligomis, bet kiekvienam žmogui, kuriam rūpi jo sveikata.

Sveikatinimo paslaugų kompleksas Tėčiui – tik 115 EUR!

Dovanos tėčiui paieškos dažnai tampa nemenku iššūkiu. Kad šią Tėvo dieną galvos sukti nereikėtų, paruošėme ypatingą dovaną, kuri – visa širdimi tikime – sužavės kiekvieną tėvelį.

Reabilitacijos kompleksas Mamai – tik 115 EUR!

Motinos dieną kviečiame dovanoti meilę, rūpestį ir sveikatą – paruošėme specialų šventinį individualaus sveikatinimo pasiūlymą, kuris neabejotinai pradžiugins kiekvieną moterį bei mamytę.

Profesionali SOTHYS odą atkurianti procedūra su rūgštimi dabar tik 45 EUR!

Kviečiame pasinerti į fantastišką gėlėmis bei muskusu dvelkiančią kelionę sveikos ir spindinčios odos link – AND klinika siūlo Jums profesionalią šveičiamąją SOTHYS procedūrą su glikolio rūgštimi.

Drėkinanti SOTHYS procedūra – tik 45 EUR!

Dėl nenuspėjamai besikeičiančių oro sąlygų, ankstyvą pavasarį ne retas susiduriame su sausa bei šerpetojančia veido oda.

Egzotika dvelkianti pavasarinė veido odos procedūra

Žiemos sezonas dažnai tampa nemenku išbandymu kiekvieno iš mūsų odai, tad pavasaris – pats tinkamiausias metas odai padėkoti ir iš širdies ja pasirūpinti.

Puikiai savijautai – mikroelementų ir vitaminų infuzija už specialią kainą

Niekam nėra naujiena, kad žiemos sezonas išvargina organizmą – dažną žmogų ima kamuoti lėtinis nuovargis, irzlumas, tampa sunku susikaupti, ženkliai krinta darbingumo lygis.

Krūtų echoskopija ir gydytojo konsultacija – tik 30 EUR!

Nors kovos su krūties vėžiu prevencijos mėnesiu oficialiai pripažįstamas spalis, budrumo prarasti negalima ištisus metus.

Konsultacija dėl dantų implantavimo ir protezavimo – išskirtinėmis sąlygomis!

Nesvarbu, ar nešiojate kelių dantų trūkumą slepiantį tiltelį, ar gelbėjatės išimamaisiais protezais – rekomenduojame apsvarstyti galimybę prarastus dantis atkurti dantų implantais. Tai – investicija į geresnę gyvenimo kokybę ir gydymas, kurį vėliau vadinsite vienu geriausių savo gyvenimo sprendimų.

Pasinaudokite specialiu pasiūlymu – Elektrostimuliacijos procedūra – tik 8€ !

Jaučiate nuolatinę raumenų įtampą? Sunku atsipalaiduoti? Išbandyti elektrostimuliacijos procedūrą!

Elektrostimuliacija – gydymas impulsinėmis srovėmis, naudojamas audinių ir organų funkcijai aktyvinti bei stiprinti. Vos per 15 minučių elektros impulsų pagalba jūsų raumenys patirs relaksaciją ir taps mažiau įsitempę.

Veido diagnostika su „Indigo viewer“ kamera – tik 15 €

Pasirūpinkite savimi, turėkite sveiką ir spindinčią veido odą, jau rytoj! Taip pat, visą gruodžio mėnesį taikomos ypatingos nuolaidos profesionaliai „Sothys“ ir „Alta Care“ kosmetikai.

Dantų balinimas

Viena iš populiariausių grožio procedūrų odontologijos srityje – tai dantų balinimas. Dantų balinimas – sugrąžins Jums baltą, švytinčią šypseną. Šios procedūros metu cheminėmis medžiagomis blukinamas naturalus danties audinių pigmentas. Daugybė tyrimų atlikta, kad dantų balinimas vandenilio peroksidu yra saugus, nekeičiantis danties audinių struktūros.

Kineziterapijos mankštų ciklas

Jums siūlome mankštą, kuri padės išvengti nugaros negalavimų, įveikti skausmą. Lavinsime kūno raumenis, stiprinsime natūralų raumeninį korsetą, mokysimės nugaros atsipalaidavimo ir tempimo pratimų. Mūsų gydomoji mankšta nėra intensyvi, todėl joje gali dalyvauti ir rimtų nugaros problemų turintys žmonės, ir senjorai ar tiesiog norintys pastiprinti nugaros

Anemijos ištyrimas – 39 Eur!

Siekiant nustatyti mažakraujystę, būtina ištirti ne tik hemoglobino kiekį. Šiuo metu AND klinikoje anemijos tyrimų paketas, apimantis geležies, feritino, vitamino B12 kiekio kraujyje nustatymą ir bendrą kraujo tyrimą – pigiau.

Hormoninė spiralė – 179 Eur!

Hormoninė spiralė – viena efektyviausių ir patikimiausių priemonių, siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. AND klinikoje tiek Fleree (negimdžiosioms moterims skirta), tiek Mirena (rekomenduojama gimdžiosioms ir brandžioms moterims) spiralė – 179 Eur.

Dubens dugno mankšta – nuo 10 Eur!

AND klinikos kineziterapijos salėje atliekama dubens dugno mankšta leidžia sumažinti dubens skausmus, stiprina dubens raumenis ir leidžia išvengti su šia sritimi susijusių problemų bei susirgimų. Viena mankšta – 10 Eur, o 8 treniruočių ciklas – vos 70 Eur.

Maisto netoleravimo testas – nuo 199 Eur!

Maisto netoleravimo testas – galimybė sužinoti, kokie konkretūs maisto produktai ar jų priedai iššaukia nepageidaujamas organizmo reakcijas. AND klinikoje 108 maisto produktus apimantis testas – 199 Eur, o net 216 produktų testas – 299 Eur.

Sąnarių skausmus gydanti Sanakin procedūra – 155 Eur!

Kiekvienas žmogus nori judėti iki gilios senatvės. Sanakin terapija – procedūra, leidžianti efektyviai gydyti degeneracinius sąnarių susirgimus. Ši autobiogeninė procedūra atliekama pasitelkiant specialiai išgautą serumą, mažinantį uždegimą ir skatinantį regeneraciją.

6 paakių zonos masažai – 110 Eur!

Blefaroliftas – subtilus ir efektyvus apatinių bei viršutinių vokų masažas. Šis procedūrų kompleksas gerina paakių odos elastingumą, leidžia pašviesinti odą ir atsikratyti patinimų. Tai – efektyvi alternatyva grožio injekcijoms ir kitoms invazinėms procedūroms.

Audiometrinis ištyrimas 30 €!

Naujiena LOR srityje – audiometrinis ištyrimas! Tai tyrimas, kurio metu išmatuojami Jūsų klausos slenksčiai (klausos jautrumas) ir visa tai užrašoma audiogramoje. AND klinikoje LOR specialistai dirbai su naujausios kartos įranga, kuri padės problemą pastebėti iš karto!