+370 650 63210

KONTAKTAI

Pasiūlymai

Anemijos ištyrimas – 23 Eur!

Siekiant nustatyti mažakraujystę, būtina ištirti ne tik hemoglobino kiekį. Šiuo metu AND klinikoje anemijos tyrimų paketas, apimantis geležies, feritino, vitamino B12 kiekio kraujyje nustatymą ir bendrą kraujo tyrimą – pigiau.

Audiometrinis ištyrimas 30 €!

Naujiena LOR srityje – audiometrinis ištyrimas! Tai tyrimas, kurio metu išmatuojami Jūsų klausos slenksčiai (klausos jautrumas) ir visa tai užrašoma audiogramoje. AND klinikoje LOR specialistai dirbai su naujausios kartos įranga, kuri padės problemą pastebėti iš karto!

6 paakių zonos masažai – 110 Eur!

Blefaroliftas – subtilus ir efektyvus apatinių bei viršutinių vokų masažas. Šis procedūrų kompleksas gerina paakių odos elastingumą, leidžia pašviesinti odą ir atsikratyti patinimų. Tai – efektyvi alternatyva grožio injekcijoms ir kitoms invazinėms procedūroms.

Išsamus širdies veiklos tyrimas – 125 Eur!

Daugybė širdies ir kraujagyslių ligų pasireiškia ūmia forma. Tam, kad būtų galima užkirsti joms kelią, būtini profilaktiniai tyrimai. AND klinika kviečia pasinaudoti galimybe gauti konsultaciją, širdies echoskopijos tyrimą ir EKG fizinio krūvio testą.

Sąnarių skausmus gydanti Sanakin procedūra – 155 Eur!

Kiekvienas žmogus nori judėti iki gilios senatvės. Sanakin terapija – procedūra, leidžianti efektyviai gydyti degeneracinius sąnarių susirgimus. Ši autobiogeninė procedūra atliekama pasitelkiant specialiai išgautą serumą, mažinantį uždegimą ir skatinantį regeneraciją.

Maisto netoleravimo testas – nuo 199 Eur!

Maisto netoleravimo testas – galimybė sužinoti, kokie konkretūs maisto produktai ar jų priedai iššaukia nepageidaujamas organizmo reakcijas. AND klinikoje 108 maisto produktus apimantis testas – 199 Eur, o net 216 produktų testas – 299 Eur.

Dubens dugno mankšta – nuo 10 Eur!

AND klinikos kineziterapijos salėje atliekama dubens dugno mankšta leidžia sumažinti dubens skausmus, stiprina dubens raumenis ir leidžia išvengti su šia sritimi susijusių problemų bei susirgimų. Viena mankšta – 10 Eur, o 8 treniruočių ciklas – vos 70 Eur.

Hormoninė spiralė – 179 Eur!

Hormoninė spiralė – viena efektyviausių ir patikimiausių priemonių, siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. AND klinikoje tiek Fleree (negimdžiosioms moterims skirta), tiek Mirena (rekomenduojama gimdžiosioms ir brandžioms moterims) spiralė – 179 Eur.