AND klinikoje – visos odontologinės paslaugos vienoje vietoje
2021.10.21

AND klinikoje – visos odontologinės paslaugos vienoje vietoje

Burnos sveikata – neatsiejama ne tik mūsų šypsenos, pasitikėjimo savimi, bet ir viso organizmo sveikatos dalis. Laiku atliktos odontologinės procedūros užkerta kelią dantų ir dantenų ligoms, suteikia pasitikėjimo savimi. AND klinikoje dirbantys profesionalai Jums ir visai Jūsų šeimai pasiūlys aukščiausios kokybės, mokslu ir pažangiausiomis technologijomis paremtas dantų gydymo ir priežiūros paslaugas vienoje vietoje.

Rūpestis visai šeimai

Sėkmingą sveikatos priežiūrą užtikrina nuoširdus bendravimas su pacientais, atidumas ir dėmesingumas kiekvieno istorijai ir aplinkybėms. AND komanda gerai žino, kad pacientų poreikiai ir bėdos skirtingos: galbūt vienam žmogui iki sveikos šypsenos trūksta tik profesionalios burnos higienos, o kitam – endodontinio gydymo ar dantų implantacijos. Daugelį tėvelių neramina ant vaikų dantų atsiradęs ėduonis ar mažųjų jaučiama odontologo baimė...

Nesvarbu, kokia rimta bebūtų problema: darnus AND klinikos kolektyvas visas Jūsų sveikatos bėdas išspręs greitai, be skausmo ir vienoje vietoje. Patyrę specialistai pasiūlys geriausiai tinkančius gydymo variantus ir alternatyvas.

AND klinikoje teikiamos šios odontologinės paslaugos:

  • Profesionali burnos higiena;
  • Terapinis dantų gydymas;
  • Dantų balinimas;
  • Estetinis plombavimas;
  • Dantų implantacija;
  • Endodontinis gydymas;
  • Periodontologinis gydymas;
  • Ortodontinis gydymas;
  • Burnos chirurgija;
  • Vaikų dantų gydymas.

Gydymą klinikoje teikia savo srities profesionalai, nuolat savo žinias tobulinantys tiek Lietuvos, tiek užsienio mokslinėse konferencijose, praktiniuose bei teoriniuose seminaruose.

Vaikų odontologai atlieka profilaktinį vaikų dantų patikrinimą, gydo pieninius dantukus, o svarbiausia – padeda nugalėti baimę lankytis pas odontologą, kurią turi daugelis mažųjų pacientų.

Geresnę diagnostiką, optimaliausius ir ilgalaikius gydymo rezultatus AND klinikoje užtikrina moderni įranga, sertifikuotos medžiagos, naujausios technologijos. Siekiant tvarių gydymo ir estetikos rezultatų, dirbama tik su naujausia skaitmenine rentgeno diagnostikos technika, kompiuterizuota odontologine įranga bei tarptautinius kokybės standartus atitinkančiomis medžiagomis.

Profesionalių odontologų rankų darbas, žinios ir šiuolaikinės technologijos leidžia atkuri puikią dantų ir burnos būklę, o su ja ir pacientų šypsenas. Susidūrę su sveikatos problemomis ar norėdami pasitikrinti profilaktiškai, registruokitės konsultacijai tel.: +370 650 19911, +370 650 63210.