Išmėginkite veido masažo galią
2020.08.17

Išmėginkite veido masažo galią

Amžinų dalykų pasaulyje nėra daug, tačiau masažas – tikriausiai vienas iš jų. Šio metodo naudą ir gydomąsias paslaptis puikiai išmanė skirtingos senovės civilizacijos. Prisilietimo galia neabejoja ir šiuolaikinė medicina. Pristatome veido masažą – galimybę atsinaujinti be chirurginių procedūrų!

Odai reikia pagalbos

Daugelis mūsų atidžiai rūpinasi savo kūnu – mankštinasi, sportuoja ir taip tvirtina raumenis. Tačiau nesunku pamiršti, kad treniruočių labai reikia ir mūsų veido odai. Užsikimšusios veido poros, suglebęs veido kontūras, pranykęs elastingumas… ar tai pažįstama ir Jums? Veido oda yra labai plona ir reikalauja ypatingo rūpesčio. Tačiau yra gera žinia: nei chirurgo peilis, nei botokso injekcijos veido būklės gerinimui nebūtini. Į pagalbą ateina švelnus, bet neįtikėtinai veiksmingas veido masažas. Tai leis išsaugoti jaunystę ir veido skaistumą.

Unikalus poveikis

Tyrimai rodo, kad veido masažas yra viena efektyviausių grožio procedūrų. Masažo veikimo principas – paprastas, bet genialus: specialiais judesiais aktyvinama kraujotaka, gerinamas limfos sistemos veikimas ir veido raumenų tonusas. Taip veido ląstelės aprūpinamos reikalingomis medžiagomis, pasišalina senos ląstelės, efektyviai šalinami toksinai. Tai leidžia sumažinti veido patinimus, efektyviai kovoja su kapiliarais ir sukuria trokštamą stangrumo efektą. Pirmųjų veido masažo rezultatų nereikia laukti ilgai: pastebimai sutvirtėja oda, ji tampa elastingesnė ir jaunatviškesnė. Veido masažai tarsi atsuką laiką atgal: sumažėja veido raukšlės, sutvirtėja veido kontūras. Net skeptiški pacientai pripažįsta: veido masažo poveikis akivaizdus! Tiesa, procedūros efektyvumas priklauso nuo to, kaip dažnai masažas atliekamas. Svajojant apie ilgalaikius, nuolatinius rezultatus, veido masažo seansus verta atlikti kelis kartus per metus.

NEEILINIS PASIŪLYMASAND klinika kviečia rudenį pasitikti atsinaujinus – pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymų savo grožiui! Skelbiame akciją: pasirinkę du veido masažus, trečiąjį suteiksime NEMOKAMAI!

Pasirinkę šį pasiūlymą, galėsite mėgautis išties karališka procedūra: išmėginsite tonizuojantį ir atpalaiduojantį dvigubą veido masažą prieš senėjimą.

Vienos procedūros trukmė – 50 minučių. Kaina – 35 Eur. Akcija galioja iki rugsėjo 1 d. Vietų skaičius – ribotas