Kineziterapija – pagalba ne tik sergant
2020.12.18

Kineziterapija – pagalba ne tik sergant

Šiandien gyvename kitaip. Dirbame sėdėdami, dažnai – netaisyklingai. Emociškai ir fiziškai pervargstame, o stresas kamuoja ne tik mintis, bet ir kūną. Iš pirmo žvilgsnio menki skausmai perauga į ilgalaikius negalavimus: stuburo pažeidimus, išvaržas, chroniškus nugaros skausmus. Reabilitacinis gydymas judesiu – kineziterapija – užkerta kelią šiems nemalonumams, o pasiligojus, padeda juos įveikti.

Užsiėmimai sveikatai

Nesuklysime kineziterapiją pavadinę itin universalia gydymo sfera. Ji apima ortopediją, neurologiją, širdies, kraujagyslių bei kvėpavimo sistemą, todėl tarnauja kaip efektyvi pagalbinė arba pagrindinė gydymo priemonė.

Kineziterapija gelbsti įvairaus amžiaus pacientus, turinčius nugaros problemų, esant netaisyklingai laikysenai, nervų pažeidimams, sergant kvėpavimo sistemos ligomis, taip pat –atsigaunant po ligų, traumų, chirurginių operacijų, ortopedinių susirgimų.

Profilaktinė nauda

Norint įsitikinti kineziterapijos nauda tikrai nereikia laukti, kol pajusite kūno skausmus. Tai – puiki profilaktinė priemonė, palaikanti normalias organizmo funkcijas, gerą savijautą ir padedanti išvengti fizinės sveikatos problemų.

Profilaktiniai užsiėmimai ypač aktualūs vaikams: specialiai parinkti tempimo ir kiti pratimai užtikrina taisyklingą stuburo padėtį, sveiką raumenų vystymąsi. Profilaktiniai kineziterapijos pratimai aktualūs ir nėščiosioms: jų dėka, išvengiama nugaros skausmų, mankštinami ir stiprinami kūno raumenis. Šių priemonių dėka, gera savijauta lydi nėštumo metu bei po gimdymo. Galiausiai, mankštos pratimai ir masažai itin svarbūs senjorų sveikatai: veiksmingai malšina sąnarių bei raumenų skausmus, leidžia judėti komfortiškiau.

Inovatyvus gydymas

AND klinikoje užtikiname nepriekaištingas kineziterapijos paslaugas. Mūsų kineziterapijos specialistė Diana Normantienė puikiai pažįsta žmogaus kūną ir išmano visas kineziterapijos subtilybes. Jūsų laukia visapusė priežiūra:

  1. Pasitelkus pažangias technologijas, atliekamas objektyvus kūno raumenų, skeleto balanso ir laikysenos ištyrimas.
  2. Pagal gautus duomenis, kineziterapeutė sudaro išskirtinį pratimų planą, idealiai subalansuotą pagal paciento poreikius, nusiskundimus, fizinį pajėgumą.

Siūlome plataus spektro kineziterapijos užsiėmimai kūdikiams, suaugusiesiems, senjorams. Užsiėmimai gali būti tiek individualūs, tiek grupiniai. Kviečiame apsilankyti AND klinikos puslapyje ir apie tai sužinoti daugiau!