Naujovė dantų balinimo srityje!
2017.04.19

Naujovė dantų balinimo srityje!

,,Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.“ – B. Ferrero.

Nuoširdžiai besišypsantys asmenys yra draugiškesni, dosnesni ir labiau linkę padėti. Todėl, jei norite laimėti kitų pasitikėjimą, nusišypsokite. Kaip parodė J. P. W. Scharlemann atliktas tyrimas, šypsena pasitikėjimą padidina net 10 proc., o tai pasiekti Jums padės Philips Zoom dantų balinimas AND klinikoje!

Philips Zoom – tai profesionali naujovė dantų balinimo srityje! Šis būdas itin patogus, saugus, greitas,  bei efektyvus – dantys gali tapti net iki 8 atspalvių baltesni vos per pora valandų! LED lempa skleidžia mėlynos spalvos šviesos bangos spektrą ir aktyvuoja balinimo gelį (kurio pH yra neutralus), todėl dantys išbąla dar greičiau nei įprastai. Pacientai balinimo procedūros metu jaučiasi patogiai, nes tik Philips Zoom balinimo geliuose yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kuris užpildo emalio paviršiaus mikrodefektus, jis tampa lygesnis ir blizgesnis bei sumažina dantų jautrumą. Visos šios sudedamosios dalys atitinka naujausius ES reikalavimus (dėl vandenilio peroksido koncentracijos (1%-6%)), todėl po procedūros Jūsų dantys bus mažiau jautrūs.

Philips Zoom technologija efektyviai šviesinami dantys!

Dantų patamsėjimą lemia daugelis veiksnių: genetika, amžius, maistas, kava, žalingi įpročiai, ligos.

Klinikoje naudojama moderni Philips Zoom sistema leidžia šviesinti dantis nepakenkiant dantų emaliui, kadangi procedūrai naudojamas tik  6% peroksidas (kai daugelis kitų sistemų jo turi 27% ir daugiau).

Philips Zoom  viena iš efektyviausių balinimo sistemų, leidžianti per vieną vizitą pasiekti matomą rezultatą.

Kviečiame konsultuotis AND KLINIKA

Tel. 8 650 19911

Mob. 8 650 63210

Žirmūnų g. 107, Vilnius

info@andklinika.lt