Sąnarių skausmui malšinti – inovatyvi PRP terapija
2020.11.16

Sąnarių skausmui malšinti – inovatyvi PRP terapija

Laisvė judėti nevaržomai – prigimtinė kiekvienam iš mūsų. Deja, daugybė skirtingo amžiaus žmonių kasdien susiduria su iššūkiu šiai laisvei. Tai – alinantis sąnarių skausmas, žadinantis ryte, lydintis dienos metu, neleidžiantis užmigti... Jeigu su šiais pojūčiais susiduriate ir Jūs, laikas susipažinti su šveicariška PRP terapija.

Profesionali pagalba – būtina

AND klinikos specialistų teigimu, sąnarių skausmo priežastys būna įvairios. Viena dažniausių – natūralus sąnario dėvėjimasis. Taip pat ir ligos, ūminiai ir lėtiniai uždegimai (pvz. artritas, sausgyslių uždegimas ir pan.), įvairios infekcijos, apie kurias išduoda ne tik skausmas, bet ir patinimas sąnario srityje, nemalonus karščio jausmas. Galiausiai, šiuos nemalonius pojūčius gali sukelti net drėgni, atvėsę orai: įvairūs su sąnariais susiję negalavimai gerokai išauga būtent šaltuoju metų laiku.

Sąnarių skausmas – ypač nemalonus pojūtis, tiesiogiai veikiantis bendrą savijautą, mažinantis produktyvumą ir trukdantis užsiimti kasdieninėmis veiklomis. Šiam skausmui įsisiūbavus, įvairūs naminiai metodai negelbėja: specialistų pagalba yra būtina.

Šveicariškas sprendimas

Technologijų dėka, sąnarių skausmai gali tapti tik prisiminimu. AND klinikos pacientų laukia pasaulinio pripažinimo sulaukusi naujovė: Šveicarijos mokslininkų sukurta PRP kraujo plazmos terapija, efektyviai kovojanti su varginančiais sąnarių skausmais.

Procedūra greita ir nesudėtinga: iš paciento venos paimama maždaug 25 ml. kraujo. Šis apdorojamas specialiomis technologijomis: iš kraujo išgaunamas gydomasis trombocitų koncentratas, vadinamas PRP. Būtent šis gerųjų savybių praturtintas koncentratas suleidžiamas į pažeistą ar skaudančią sąnario sritį.

PRP terapijos privalumai:

  • Efektyviai skatina audinių regeneraciją.
  • Mažina skausmą ir kovoja su uždegimo procesais.
  • Suteikia ilgalaikius rezultatus.
  • Natūralus procesas: procedūros metu naudojami paciento kraujo kūneliai.
  • Saugi procedūra, tinkanti bet kokio amžiaus pacientams.
  • Tai – paprasta, išankstinio pasiruošimo nereikalaujanti procedūra. Po PRP terapijos galėsite tęsti kasdieninius darbus.

Rezultatai pastebimi po procedūros praėjus keletui dienų: išnyksta skausmas, didėja sąnarių paslankumas ir vėl sugrįžta judėjimo laisvė. Susiduriate su sąnarių skausmais? Tai neturi tapti viso gyvenimo nuosprendžiu. Kviečiame apsilankyti AND klinikoje ir įsitikinti PRP terapijos privalumais. Vietų skaičius – ribotas, todėl registruokitės jau šiandien!

Susiduriate su sąnarių skausmais? Tai neturi tapti viso gyvenimo nuosprendžiu. Kviečiame apsilankyti AND klinikoje ir įsitikinti PRP terapijos privalumais. Vietų skaičius – ribotas, todėl registruokitės jau šiandien!