Kardiologija – medicinos šaka, kurios tikslai širdies ir kraujagyslių ligų bei sutrikimų diagnozavomas ir gydymas. Todėl ir gydytojas kardiologas – tai specialistas, kurio tikslas užkirsti kelią įvairių rūšių ligoms, susijusioms su širdimi ir kraujagyslėmis sistemomis, pasitelkiant diagnostiką, gydymą ir prevencines priemones.

Jei jaučiate, kad pradėjo kankinti kosulys, skausmas krūtinėje, dažnas pykinimas, fizinio krūvio netoleravimas, galvos skausmas ir silpnumas, intensyvus prakaitavimas, dažnas nuovargis, pajautėte, jog atsirado širdies ritmo pakitimų, nedelsiant kreipkitės į kardiologą.

AND klinikoje taip pat siūlome veloergometriją – ją išbandyti gali ir nusiskundimų neturintys žmonės, o ypač intenstyviai sportuojantys pacientai. Tai fizinio krūvio ir širdies darbo patikrinimas, padėsiantis nustatyti fizinio darbo galimybes.

AND klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis mokilizingas sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA

Kainos

Gydytojo kardiologo paslaugos

Paslaugos pavadinimas Kaina, € Su gyd. siuntimu F 027/a, €
Pirminė gydytojo kardiologo konsultacija (apžiūra, diagnostika, gydymo paskyrimas ar korekcija) 60 35*
Išplėstinė gydytojo kardiologo konsultacija su širdies echoskopija 90 50*
Išplėstinė gydytojo kardiologo konsultacija su širdies echoskopija ir EKG užrašymu vienu metu 90 55*
Pakartotinė konsultacija (3 mėn. bėgyje) 35 25*
Veloergometrija - krūvio testas 60 60
*galioja su siuntimu išduotu Vilniaus TLK veiklos zonoje. Jei pacientai, turintys teisę į nemokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, savo iniciatyva pasirenka mokamas paslaugas ar procedūras, šių paslaugų ar procedūrų kainą jie sumoka patys. Medicinos centras yra sudaręs sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl bazinė paslaugos ar procedūros kaina apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Tyrimų kaina skaičiuojama atskirai pagal kainoraštį.